Ballina Lajme Bota/Rajoni Pamjet nga shtëpitë e VIP-ave, ja si po e kalojnë karantinën (FOTO)

Pamjet nga shtëpitë e VIP-ave, ja si po e kalojnë karantinën (FOTO)

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vetëizolimi dhe mediat sociale na kanë dhënë mundësinë që të shohim shtëpitë e VIP-ave dhe të mësojmë më shumë rreth jetës së tyre.

Njerëz të famshëm në mbarë globin po postojnë fotografi dhe video nga shtëpitë e tyre për të na ngritur moralin dhe për ta na tregiuar se nuk jemi vetëm ne të izoluar.

----

Ata gjithashtu na kanë dhënë një pamje të qartë të mënyrës si jetojnë dhe pikat e tyre të forta.

Më poshtë po ju tregojmë yjet që kanë hapur dyert ë shtëpive të tyre për ta na treguar si po i kalojnë këto ditë në izolim.

----- ----