Ballina Sport Pamjet nga karantina, Cristiano Ronaldo i rrethuar nga femrat (Foto)

Pamjet nga karantina, Cristiano Ronaldo i rrethuar nga femrat (Foto)

218
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet as në karaninë. Ai ndodhet në shtëpinë e tij në Madeira, ku po qëndron pasi shoku i tij te Juventus, Daniele Rugani rezultoi pozitiv me koronavirus,

----

Sulmuesi portugez vazhdon të stërvitet për të ruajtur formën fizike në pritje që futbollisti të kthehet në fushë.

Konfirmimi për këtë vjen nga një foto e postuar në Instagram nga motra e CR7, Katia Aveiro. “Vazhdojmë betejën, në shtëpi me familjen, duke u kujdesur për trupin dhe mendjen”, është komenti që shoqëron foton nga palestra.

----- ----