Ballina LifeBizare Pamje të rralla, si dukeshin ‘yjet’ e botës në vitet ’90 (Fotot)

Pamje të rralla, si dukeshin ‘yjet’ e botës në vitet ’90 (Fotot)

175
SHPËRNDAJE
Monica Bellucci, 1991

Këto foto duken si të ishin shkrepur dje! Është e vështirë të besojmë së kanë kaluar pothuajse 30 vite dhe gjithçka ka ndryshuar kaq shpejt!

Tashmë kemi internet të shpejtë, “smartphone”, rrjete sociale, në të cilat mund të postojmë edhe 100 foto në ditë. Por këto janë vërtetë unike dhe të rralla.

Për më tepër shfletoni fotogalerinë…

-----