Ballina Lajme Bota/Rajoni Pamje të rënda/ Qentë masakrojnë modelen e Playboy, e kafshojnë në…(FOTO)

Pamje të rënda/ Qentë masakrojnë modelen e Playboy, e kafshojnë në…(FOTO)

57
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktorja dhe modelja e Playboy , Elizabeth Parkhurst u shtrua në spital pasi ajo u sulmua rëndë nga qeni i saj pitbull. Qeni i ka shkaktuar plagë të rënda në krah 52-vjeçares.

I fejuari i aktores, Mark Nason tha se ajo ishte shumë e dhënë pas qenushit të saj 7-muajsh që kishin adaptuar së fundmi. Por në shtëpinë e saj ka ndodhur një sulm mes, qenushit të ri dhe pitbullit që mbante prej kohësh.

Ndërsa qentë sulmonin njëri-tjetrin, në mes është futur modelja e Playboy, por ka përfunduar e plagosur.

---- ----
----
-----
-----