Ballina Lajme nacionale Pamje të rënda/ Përleshje me thika mes të rinjve shqiptarë në mes...

Pamje të rënda/ Përleshje me thika mes të rinjve shqiptarë në mes të qytetit (VIDEO)

253
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një përleshje me thika ka ndodhur mes disa personave në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, ku një person ka mbetur i lënduar.

Policia ka njoftuar se janë duke u bere hetimet per ngjarjen.

----

Me datën: 27.06.2020, rreth ores:11:45, Policia ka pranuar informatën për një rrahje në Rr.Rexhep Luci, në Prishtinë. Njësia policore ka dale menjeherë në vendin e ngjarjes dhe aty ka hasur në personat të cilët dyshohet se janë përerfshirë në rrahje. Një person raportohet të jetë lënduar nga një mjet i mprehtë. Njësitet kompetente policore janë duke ndërmarr veprime hetimore për të sqaruar rrethanat e këtij rasti”, thuhet në njoftimin e policisë.

Përleshje me thika në Prishtinë, një person lëndohet rëndë

Një përleshje me thika ka ndodhur ndërmjet 7 personave në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, raporton Ekonomia Online… bit.ly/2BGruaD

Publiée par EkonomiaOnline sur Samedi 27 juin 2020

----- ----