Ballina Sport Pamje të rënda, futbollisti 23-vjeçar masakron me grushte të dashurën (FOTOT)

Pamje të rënda, futbollisti 23-vjeçar masakron me grushte të dashurën (FOTOT)

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sebastian Villa, futbollisti 23-vjeçar i Boka Zhuniors, akuzohet nga e dashura, për dhunë barbare në shtëpi.

Daniela Kortes, postoi një video në rrjetet sociale për t’i treguar lëndimet e shumta që kishte marrë në fytyrë dhe në trup nga dhuna e ushtruar nga futbollisti.

----

Pasi ajo i bëri publike këto video, një ish e dashur tjetër e futbollistit i doli asaj në mbrojtje, duke thënë se edhe ajo ishte abuzuar nga Villa.

Ndërkohë së fundmi nuk ka munguar reagimi edhe i klubit argjentinas të Boka Zhuniors, ku nëpërmjet një deklarate në faqen zyrtare tha se është në kontakt me përfaqëuesit e Villas dhe policinë për të gjetur të vërtetën në këtë incident.

----- ----