Ballina Showbiz Pamje të reja nga dasma madhështore e Ermir Lenjanit

Pamje të reja nga dasma madhështore e Ermir Lenjanit

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ermir Lenjnani i ka dhënë fund beqarisë.

Futbollisti i kombëtares shqiptare bëri një dasmë të madhe dhe tejet madhështore e me mbi 400 të ftuar, përcjell ORAinfo.

Në to morën pjesë shumë këngëtarë e personalitete të njohura.

Ermiri ka publikuar sot pamje të reja nga dasma e tij me nusen, Herolindën./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----