Ballina Lajme Bota/Rajoni Pamje shokuese/ Qentë “shqyejnë” 700 minj brenda 7 orëve (FOTO)

Pamje shokuese/ Qentë “shqyejnë” 700 minj brenda 7 orëve (FOTO)

107
SHPËRNDAJE

Këto foto tronditëse tregojnë se si një grup qensh kapin dhe vrasin më shumë se 700 minj të mëdhenj brenda 7 orëve.

“Aksioni” i madh u bë në një fermë në Britani, e cila ishte pushtuar nga brejtësit, duke sjellë probleme të shumta.

Fermerët e rritjes së derrave thirrën “grupin e shpejtë”, pasi minjtë po bënin kërdinë në femrat e tyre. Mirëpo, ashtu siç ashtu nuk e priste, qentë i mbytën brejtësit gjigantë brenda ditës.