Ballina Lajme Bota/Rajoni Pamje që të thyejnë zemrën/ E vetmja që mbijetoi nga aksidenti, motra...

Pamje që të thyejnë zemrën/ E vetmja që mbijetoi nga aksidenti, motra qan për humbjen e të dashurve të saj (FOTO)

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Danny dhe Leila Abdallah përcollën për në banesën e fundit tre fëmijët e tyre, të cilat humbën jetën tragjikisht pasi u përplasën nga një makinë.

Çifti hynë në kishë me vajzën e vetme që mbijetoi, Leanna, e cila mezi mbante veten nga dhimbja për humbjen e njerëzve të saj të dashur.

Antony 13 vjeç, Angelina 12 vjeçe dhe Sienna Abdallah 9 vjeçe u përplas nga një shofer i dehur më 1 shkurt.

Mes viktimave ishte edhe kushërira e tyre, Veronique Sakr 10 vjeçe. E vetmja që shpëtoi ishte Leanna Abdallah, e cila nuk mbajti dot lotët gjatë ceremonisë mortore.

---- ----
----
-----
-----