Ballina Lajme Bota/Rajoni Pamje që flasin shumë: Fëmija sirian ia kthen çokollatën që ia dhuron...

Pamje që flasin shumë: Fëmija sirian ia kthen çokollatën që ia dhuron ushtari turk

12
SHPËRNDAJE

Fëmija sirian ia kthen çokollatën që ia dhuron ushtari turk.

Videoja e tij është publikuar në rrjetin social, e cila shfaq momentin kur njëra nga çokollatat fëmijës së paidentifikuar nga Siria i bie nga dora.

Në ato momente, ai e merr atë nga toka dhe ia rikthen sërish ushtarit turk.

Videoja është bërë pëlqyer mbi 55 mijë llogari, ndërsa në të kanë replikuar rreth 1.5 mijë përdorues të rrjetit social.