Ballina Lajme Bota/Rajoni Pamje preksëse, dallgët gjigande godain bregdetin, pushuesit vrapojnë t’i shpëtojnë fëmijët

Pamje preksëse, dallgët gjigande godain bregdetin, pushuesit vrapojnë t’i shpëtojnë fëmijët

110
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në bregdetin e Brazilit.

Një dallgë gjigande i gjeti të papritur pushuesit në një plazh në Rio De Zhanerio, duke shkaktuar panik mes tyre.

Pushuesit u gjetën të mbuluar papritur nga dallga dhe shumë prindër të shokuar u përpoqën të shpëtonin fëmijët.

Pamjet me poshtë janë të ndjeshme kur dallga godet pushuesit…

---- ----
----
-----
-----