Ballina Showbiz Pamje nga “Babyshower” i Sarës, marrin gjithë vëmendjen nëna dhe gjyshja e...

Pamje nga “Babyshower” i Sarës, marrin gjithë vëmendjen nëna dhe gjyshja e Ledrit

329
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fejohet Aida Doçi, shikoni si po duket si nuse

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Fejohet Aida Doçi, shikoni si po duket si nuse

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sot, Sara ka organizuar një “Babyshoëer”, ku ka ftuar shumë personazhe të njohura.

E në imazhet e publikuara janë nëna dhe gjyshja e Ledrit që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----