Ballina Lajme nacionale Pamje nga aksidenti mes motoçikletës dhe kombit, ka të lënduar

Pamje nga aksidenti mes motoçikletës dhe kombit, ka të lënduar

25
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë – Podujevë.

Një person është lënduar si pasojë një aksident trafiku që ka ndodhur pak më parë në fshatin Sibovc të Podujevës.

Sic shihet nga pamjet e siguruara, në aksident kanë qenë të përfshire një motoçiklete dhe një kombi, ku janë përplasur mes veti.

Video me poshtë tregon motoçikleten e aksidentuar, ndërsa aty ka arritur edhe policia.

Mësohet se motoçiklisti ka marrë lëndime trupore, por nuk dihet nëse ato janë serioze. /ORAinfo/

-----