Ballina Showbiz Pamje e rrallë, publikohet video kur Adelina Berisha ishte 2 vjeç dhe...

Pamje e rrallë, publikohet video kur Adelina Berisha ishte 2 vjeç dhe kishte në qef këndimin

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më më të pëlqyera të skenës sonë.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj, përcjell ORAinfo.

E derisa ajo po e shijkon këtë sukses në media po qarkullon një video nga fillimet e para të Adelinës.

Videoja është realizuar kur ajo ishte 2 vjeçe dhe qysh atëherë e ka pasur në qejf këndimin.

Dhe dëshira për këndim tashmë asaj ju ka realizuar pasi që është një ndër këngëtarët e njohura të skenës tonë. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----