Ballina Lajme nacionale Pamje +18, momenti kur dorasi qëllon me plumba viktimat në Lagjen e...

Pamje +18, momenti kur dorasi qëllon me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit

1127
SHPËRNDAJE

Një person ka vdekur e tre të tjerë kanë mbetur të plagur rëndë në një ngjarje që ka ndodhur para një ore në lagjën e Spitalit në Prishtinë.

Aty janë plagosur katër persona, një prej të cilëve ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Tani është publikuar edhe videoja nga momenti kur dorasi ka qëlluar me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit.

Kujdes pamjet janë të rënda dhe nuk preferohet të shikohet nga personat e ndjeshëm.

-----