Ballina Showbiz Pamela Anderson martohet për herë të pestë, “egërsohet” dhëndri 74-vjeçar (FOTO)

Pamela Anderson martohet për herë të pestë, “egërsohet” dhëndri 74-vjeçar (FOTO)

58
SHPËRNDAJE

Pamela Anderson është martuar në heshtje për herë të pestë. 52-vjeçarja i tha “Po” martesës me 74-vjeçarin, producentin Jon Peters – i njohur më së shumti për filmat: “Flashdance”, “Witches Of Eastwick” dhe “Batman” – gjatë një ceremonie private në Malibu të hënën, thuhet sipas Reporter Hollywood.

Të dy kanë një histori: Ata u takuan më shumë se 30 vjet më parë kur ai në rezidencën “Playboy”. Burimet shtuan që dyshja janë bashkuar me njëri-tjetrin kohëve të fundit, shkruan DailyMail.

“Ka vajza të bukura kudo. Mund të kem zgjedhjen time, por – për 35 vjet – kam kërkuar vetëm Pamelën”, i tha faqes producenti i filmit ”A Star Is Born”. “Ajo më bën të egër – në një mënyrë të mirë”, ka shtuar tutje 74-vjeçari.

-----