Ballina Showbiz “Paloma” zbulon se është në lidhje me një grua

“Paloma” zbulon se është në lidhje me një grua

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Të gjithë e njohim atë.

Aktorja e njohur Silvia Navaro, ka lënë në shok ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Përmes një postimi në Instagram ajo ka treguar se është në një lidhje dashurie me një grua, të identifikuar si Kar Fenton.

Krah fotove ajo ka prezantuar partneren e saj dhe ka theksuar se duhen.

Aktorja është bërë e njohur për shumë role të saj protagoniste ku ndër më të njohurat kanë qenë ‘Mi corason es tuyo’ dhe ‘Cuando seas mia’.

Kjo shpallje ka ngjallur reagiume nga më të ndryshmet. Aktorja 41 vjeç are ka një djalë nga lidhja e saj m e Gerardo Casanova. Lidhja e tyre filloi në vitin 2012. Ndërkohë ajo kishte një romancë me Fernando Alonson nga viti 2007 deri në 2010.

---- ----
----
----- ----
-----