Ballina Showbiz Pak para martesës, shikoni çfarë gabimi bëri Afrona

Pak para martesës, shikoni çfarë gabimi bëri Afrona

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika po bëhet nuse.

Ajo dhe Blero janë ndër më të komentuarit në estradën shqiptare dhe dasma e tyre, padyshim që pritet të bëjë bujë të madhe, përcjell ORAinfo.

Për t’i kontribuar kësaj zhurme mediatike, Blero dhe Afrona nuk po ndalen së ofruari material në rrjetet sociale.

Afrona që po bën kanagjeqin e saj super të shtrenjtë në Greqi duket se ka zgjedhur kohën e papërshtatshme për të marrë rreze dielli.

Bjondja është skuqur vetëm pak para dasmës dhe kjo duket se ka qenë një gabim që d’ t’i kushtojë në ditën e saj të shumëpritur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----