Ballina Showbiz Pak para lindjes Arianës ia mbushin shtëpinë me dhurata, shikoni reagimin

Pak para lindjes Arianës ia mbushin shtëpinë me dhurata, shikoni reagimin

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj plot stil në veshje, përcjell ORAinfo.

Ariana dhe Ermali tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Pasi është shumë aktive në rrjete sociale, Ariana sot ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë dhurata para lindjes dhe këtë moment nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

---- ----
-----