Ballina Showbiz Pak para dasmës Afrona bën ndryshimin e madh në pamje, nuk do...

Pak para dasmës Afrona bën ndryshimin e madh në pamje, nuk do ta njihni

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

E sot shihet se është rregulluar tejet bukur dhe ka zgjatur flokët të cilat po i shkojnë shumë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----