Ballina Showbiz Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli surprizon me linjat trupore

Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli surprizon me linjat trupore

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Arbenita Ismajli ka surprizuar fansat e saj me linjat trupore vetëm pak javë pas lindjes. Modelja ndau disa imazhe të reja në rrjete sociale, ku shfaqej me një veshje të ngushtë që i vinte në pah trupin perfekt.

Ajo ka treguar se ka humbur kilet e pakta që fitoi gjatë pritjes së ëmbël dhe duket më në formë se kurrë. Modelja dhe reperi mirëpritën fëmijën e tyre të parë në fund të muajit Prill.

Gjatë këtyre ditëve, çifti i famshëm kanë ndarë momente me vogëlushen por nuk e kanë zbuluar portretin e saj. Këto javë kanë qenë gjithashtu të vështira për modelen, pasi vetëm pak orë pasi u bë nënë ajo humbi të atin për shkak të virusit. /abcnews.al

The post Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli surprizon me linjat trupore appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----