Ballina Showbiz Pak ditë para koncertit, Ramë Lahajt i ndodh me e keqja

Pak ditë para koncertit, Ramë Lahajt i ndodh me e keqja

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tenori Ramë Lahaj ditë më parë paralajmëroi një koncert, që pritet ta mbajë më 1 gusht në Prishtinë.

Por, përmes fotografisë së fundit, ai ka shqetësuar fansat e tij lidhur me gjendjen e tij shëndetësore, e cila tha se nuk është aspak e mirë.

Tenori bëri të ditur se është prekur nga një infeksion akut, por shpreson që këtë problem ta kalojë deri më datë 1 gusht, atëherë kur edhe e ka koncertin.

“Të dashur miq, këto ditë jam prekur nga një infeksion akut të fytit. Gjendja aktuale nuk është aspak e mirë por me shpresën dhe ndihmën e specialistit shpresoj gjithçka të jetë në rregull deri më 1 gusht. Javë të mbarë për të gjithë ju!”, ka shkruar ai.

---- ----
----
-----
-----