Ballina Showbiz Pak ditë para Eurovisionit, Anxhela niset për në Rotterdam dhe publikon foton...

Pak ditë para Eurovisionit, Anxhela niset për në Rotterdam dhe publikon foton e veçantë nga aeroporti

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është përzgjedhur këtë vit për të prezantuar Shqipërinë në “Eurovision 2021”.

Derisa kanë mbetur edhe pak ditë deri në fillimin e festivalit ndërkombëtar, ajo ka treguar para dy orëhs se është nisur për në Rotterdam, Holandë.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi të publikuar në llogarinë e saj personale, Instagram.

“Le të fillojë rrugëtimi”, ka shkruar Anxhela, ku shfaqet e ulur mbi valixhe dhe duke mbajtur një flamur kuq e zi në dorë. Ndërsa vihet re që në bluzë mban të shkruar titullin e këngës përfaqësuese “Karma”./abcnews.al

The post Pak ditë para Eurovisionit, Anxhela niset për në Rotterdam dhe publikon foton e veçantë nga aeroporti appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----