Ballina Showbiz Pajtohen Tuna e Nora, takohen bashkë në qytet

Pajtohen Tuna e Nora, takohen bashkë në qytet

144
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi dhe Altuna Sejdiu janë dy këngëtaret shumë të përoflura në publik.

Raporti i tyre është komentuar shumë në publik, pasi gjatë kohës sa kanë qenë kunata ato nuk kanë folur.

Sot, ato janë parë bashkë në qytet.

E duket se ndarja e Norës ka Roberti ka hapur mundësi pajtimi të shoqërive të vjetra./ORAinfo/

---- ---- ----
-----