Ballina Showbiz Pajtesa vishet në fustan të gjatë, provokon me këtë detaj

Pajtesa vishet në fustan të gjatë, provokon me këtë detaj

102
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Xhensila përshëndet ndjekësit me këtë foto nga shtrati

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur në një fustan të gjatë.

E në këtë veshje, Pajtesa mundohet t’i zbulojë këmbët./ORAinfo/

Xhensila përshëndet ndjekësit me këtë foto nga shtrati

---- ----
----
----- ----
-----