Ballina Showbiz Pajtesa ‘shkëlqen’ në mesin e shoqeve, publikon foto nga nata e beqarisë

Pajtesa ‘shkëlqen’ në mesin e shoqeve, publikon foto nga nata e beqarisë

73
SHPËRNDAJE

Fiona Gllavica po i jep fund beqarisë.

Aktorja që u bë e njohur me rolin e ‘Pajtësës’ mbrëmë bëri edhe festën e beqarisë, përcjell ORAinfo.

Ajo ftoi shoqet e saj në këtë mbrëmje kaq të rëndësishme për të.

E veshur në fustan të bardhë dhe me vello, Pajtesë ‘shkëlqeu’ në mesin e shoqeve./ORAinfo/

-----