Ballina Showbiz “Pajtesa” po martohet, na lë “gojë hapur” me fustanin e saj

“Pajtesa” po martohet, na lë “gojë hapur” me fustanin e saj

232
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Ajo është bërë e famshme me rolin e “Pajtesës” në serialin “Çka ka shpija”

Aktorja e njohur Fiona Gllavica do të martohet më 12 korrik dhe tashmë pothuajse të gjitha përgatitjet kanë mbaruar, shkruan lajmi.net.

Fiona e cila nga roli që ka në ‘Çka ka shpija’ njihet si ‘Pajtesa’ do ta kurëzoj dashurinë me martesë me djalin i cili quhet Arbnor.

Fiona madje ka festuar mbrëmë me shoqet e saj dhe disa nga pamjet nga festa e beqarisë i ka ndarë edhe me ndjekësit e saj.

---- ----
-----