Ballina Showbiz Pajtesa po e shijon muajin e mjaltit, publikon pamjet më të ëmbla...

Pajtesa po e shijon muajin e mjaltit, publikon pamjet më të ëmbla me burrin e saj

227
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fiona Gllavica para pak ditësh u bë nuse.

Në dasmën e saj ajo u duk si një princeshë e vërtetë, shkruan ORAinfo.

Fiona u bë e njohur për publikun si Pajtesa në serialin ‘Ҫka ka shpija’.

Por, ndryshe nga seriali, Fiona është një femër shumë e bukur dhe me stil.

Para pak netësh ajo i dha fund beqarisë, nga dasma e së cilës mundëm të shihnim disa pamje.

Dasma ishte me të vërtetë madhështore, ku secili detaj të bënte për vete.

Tashmë ajo ka filluar muajin e mjaltit, nga ku edhe sot ka publikuar pamje shumë të bukura.

Duket se Fiona dhe burri i saj po i shijojnë shumë këto ditë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----