Ballina Showbiz Pajtesa me vello e ‘duvak’ në festën e beqarisë, u rregullua...

Pajtesa me vello e ‘duvak’ në festën e beqarisë, u rregullua si ‘kukull’

143
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fiona Gllavica është një prej aktoreve më të pëlqyera kosovare për momentin.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër pasi u bë pjesë e serialit ‘Çka ka shpia’ me rolin e ‘Pajtesës’, shkruan ORAinfo.

Pajtesa nuk mungon as me postime të ndryshme nga jeta e saj në rrjete sociale.

Ajo po i jep fund beqarisë, e për këtë ka bërë një festë në të cilën u duk tejet e bukur dhe madhështore./ORAinfo/

---- ----
-----