Ballina Showbiz Pajtesa lajmërohet nga muaji i mjaltit, shikoni ku kanë shkuar ajo dhe...

Pajtesa lajmërohet nga muaji i mjaltit, shikoni ku kanë shkuar ajo dhe burri i saj

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur me rolin e Pajtesës dhe tani, Fiona Gllavica është një ndër aktoret më të njoura kosovare.

Ajo para pak ditëve i dha fund beqarisë dhe bëri një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Menjherë pas dasmës ajo është nisur për në muajin e mjaltit.

Duket se këtë muaj kanë vendosur ta kalojnë në një vend interesant e në imazhet e publikuar shihet se ata kanë shkuar të vizitojnë kafshë ndryshme./ORAinfo/

---- ----
-----