Ballina Showbiz Pajtesa ka dalur me të fejuarin dhe me shoqëri, pamja e saj...

Pajtesa ka dalur me të fejuarin dhe me shoqëri, pamja e saj mori tërë vëmendjen

14
SHPËRNDAJE

Fiona Gllavica është një prej aktoreve më të pëlqyera kosovare për momentin.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër pasi u bë pjesë e serialit ‘Çka ka shpia’ me rolin e ‘Pajtesës’, shkruan ORAinfo.

Pajtesa nuk mungon as me postime të ndryshme nga jeta e saj në rrjete sociale.

Sonte përmes një postimi ajo ka treguar se ka dalur me të fejuarin dhe me shoqëri.

Në këtë foto, Pajtesa po duket tejet e bukur./ORAinfo/

-----