Ballina Showbiz Pajtesa i dha fund beqarisë, publikoi foto të vellos ‘përrallore’

Pajtesa i dha fund beqarisë, publikoi foto të vellos ‘përrallore’

106
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fiona Gllavica dje i dha fund beqarisë.

Aktorja e cila u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ka vendosur të bëjë një dasmë të thjeshtë ndryshe nga ajo tradicionale, përvcjell ORAinfo.

Duket se Pajtesa ka vendosur që dasma e saj të jetë tejet private dhe ka publikuar shumë pak foto.

Mirëpo, ajo nuk i ka rezistuar këtij imazhi ku shfaqet velloja e saj përrallore./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----