Ballina Showbiz Pajtesa grimohet e rregullohet si nuse, lë ‘gojëhapur’ me pamjen

Pajtesa grimohet e rregullohet si nuse, lë ‘gojëhapur’ me pamjen

199
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Ronela bëhet kaçurrele, kështu s’e keni parë asnjëherë

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar për të shkuar në dasmë.

E me këtë pamje, Pajtesa lë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

Ronela bëhet kaçurrele, kështu s’e keni parë asnjëherë

---- ----
-----