Ballina Showbiz ‘Pajtesa’ është bërë tamam si nuse me këtë grim dhe frizurë

‘Pajtesa’ është bërë tamam si nuse me këtë grim dhe frizurë

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonora e vërteton edhe njëherë se është ‘më e mira ndër shoqe’

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet në xhirime dhe është rregulluar tamam si nuse./ORAinfo/

Leonora e vërteton edhe njëherë se është ‘më e mira ndër shoqe’

Postimi ‘Pajtesa’ është bërë tamam si nuse me këtë grim dhe frizurë u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
-----
-----