Ballina Showbiz Pajtesa e burri i saj po vazhdojnë muajin e mjaltit, por shikoni...

Pajtesa e burri i saj po vazhdojnë muajin e mjaltit, por shikoni gjendjen e saj sot

192
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fiona Gllavica para pak ditësh u bë nuse.

Në dasmën e saj ajo u duk si një princeshë e vërtetë, shkruan ORAinfo.

Fiona u bë e njohur për publikun si Pajtesa në serialin ‘Ҫka ka shpija’.

Por, ndryshe nga seriali, Fiona është një femër shumë e bukur dhe me stil.

Para pak netësh ajo i dha fund beqarisë, nga dasma e së cilës mundëm të shihnim disa pamje.

Dasma ishte me të vërtetë madhështore, ku secili detaj të bënte për vete.

Tashmë ajo ka filluar muajin e mjaltit, nga ku edhe sot ka publikuar pamje.

Por, në foton e fundit, Pajtesa po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----