Ballina Showbiz ‘Pajtesa’ bëhen nënë, publikon fotografinë e parë me foshnjën

‘Pajtesa’ bëhen nënë, publikon fotografinë e parë me foshnjën

295
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fiona Gllavica është emri i aktores që u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo arriti të jetë tejet e pëlqyer në publik dhe suksesi i saj po shtohet dita-ditës, shkruan ORAinfo.

Ishtë roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të përfolur.

Në rolin e saj si Pajtesa ajo sonte është bërë nënë dhe duket se i ka shumë hije./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----