25.4 C
Bujanovac, RS
Sponzor gjeneral

"SPORT"

ShowBiz

Befason vajza e Fatmir Limajt, shikoni ҫfarë vendi ka zgjedhur për...

Lala Limaj është vajza e politikanit të njohur kosovar, Fatmir Limajt. Pas dasmës Lala bëri pushimet, nga ku publikoi pamje të shumta, shkruan ORAinfo. Ajo vazhdon...

Teknologji

Disa nga ushqimet që duhet t’i konsumoni patjetër gjatë verës

Me temperatura të larta është e vështirë që të hani të njejtat ushqime që i keni ngrënë gjatë sezoneve të tjera. Gjithsesi evitoni dehidrimin...

Receta me kastravec dhe hudhra për ata që kanë shtypje të lartë të gjakut

Madje, vetëm në SHBA 100 milionë njerëz vuajnë nga kjo gjendje shëndetësore, transmeton lajmi.net. Megjithëse ekzistojnë medikamente për rregullimin e nivelit të shtypjes së gjakut,...
Sponzor gjeneral

LifeBizare

Reklamë e sponzoruar
0FansaPëlqeje

Lexoni edhe këto...

Emina Cunmulaj vjen në Kosovë, kaq me stil është veshur

Modelja e mirënjohur shqiptare, Emina Cunmulaj, njihet për sukseset e saja ne sferën e modelingut, e po ashtu për jetën luksoze që e posedon. Ajo...
Reklamë e sponzoruar

Receta për gatime