8.8 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
- Sponsor gjeneral -

"SPORT"

ShowBiz

A e keni ditur? Ja kush është burri i “Gylserenit” në...

Ajo cilësohet për një bukuri natyrale. Nurgul Yesilcay është një nga aktoret e njohura turke, e cila është pjesë e mediave rozë, si për jetën...

Teknologji

Vendi i parë në botë që e eleminon, shkencëtarët gjejnë kurën për këtë lloj...

Shkenca është vënë në shërbim të ‘çudirave’ të cilat do të gjenin një shpëtim për sëmundje që vetëm pak kohë më parë as që...

Agjencia Kombëtare e Barnave vendos: Jo më Oki pa recetë

Agjensia Kombëtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekësore ka marrë vendimin që oki të shitet me recetë. Oki (80mg) nuk do të shitet më në asnjë...
- Sponsor gjeneral -

LifeBizare

- E Sponsoruar -

Lexoni edhe këto...

Krenar me Ushtrinë e Kosovës, por jo edhe me pagat e...

Në dhjetor të vitit të kaluar, presidenti i vendit, Hashim Thaçi pati deklaruar se do të kërkojë nga Qeveria e Kosovës që pjesëtarëve të...
- E Sponsoruar -

Receta për gatime

Duke përdorur shërbimet e Bujanoci.Net - ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Lexo më shumë