Ballina Lajme nacionale Pacolli flet pas humbjes: Kosova meriton duartrokitje dhe djemtë tanë falënderime

Pacolli flet pas humbjes: Kosova meriton duartrokitje dhe djemtë tanë falënderime

7
SHPËRNDAJE

Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli tha se djemtë tanë meritojnë falënderime për krenarinë që po na japin.

Pas përfundimi të ndeshjes Kosovë-Angli, Pacolli postoi një shkrim në facebook, ku ndër të tjera tha se fituam zemrat e botës me mikpritje.

“Me mikpritjen tonë i fituam zemrat e botës. Kosova meriton duartrokitje dhe djemtë tanë falënderime për krenarinë që na japin. Falemnderit nga zemra. 🇽🇰❤”. ka shkruar Pacolli.