Ballina Showbiz Pa të brendshme dhe me këmbët e hapura, modelja shqiptare tregon pa...

Pa të brendshme dhe me këmbët e hapura, modelja shqiptare tregon pa dashje…(FOTO)

150
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Jemi mësuar ta shikojmë seksi, sensuale dhe pa censurë në fotot e saj. Flasim për Tika Camaj, që do të përbënte lajm nëse do ta shihnim të veshur më shumë se zakonisht. Ditët e fundit ajo ka postuar një foto ku shfaqet me një bluzë të thjesht, por pa të brendshme.

Duke provokuar me këmbët hapur modelja i ka lënë pak vend imagjinatë. Prej disa vitesh ajo zhvillon karrierën e saj në SHBA, ndaj fotot seksi për të janë pjesë e punës, por edhe një pasion.

---- ----
----
-----
-----