Ballina Showbiz Pa recipeta/Anxhelina ka një mesazh publik për ishi-in

Pa recipeta/Anxhelina ka një mesazh publik për ishi-in

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Anxhelina Hadërgjonaj u bë disa ditë rresht të marrë vëmendjen e mediave rozë dhe kjo na bën të kuptojmë se ajo ka vendosur të jetë më aktive në rrjete sociale.

Ndoshta shoqëria me Kylie Jenner, disa detaje të tilla për menaxhimin e vetes, ia ka mësuar dhe mirë ka bërë.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka postuar një foto të sajën me një efekt shumë interesant por gjithë vëmendjen e ka marrë ajo çka ka shkruar.

---- ----
-----