Ballina Showbiz Pa maskë dhe makijazh në fytyrë, aktoren tuaj të preferuar nuk e...

Pa maskë dhe makijazh në fytyrë, aktoren tuaj të preferuar nuk e keni parë ndonjëherë kështu (FOTO)

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Departamenti i Shëndetit Publik në Kaliforni ka njoftuar se duhet që të gjithë të mbajnë maskë në këtë kohe pandemie koronavirus, në momentin që dilni jashtë.

Por aktorja e juaj e preferuar, Julia Roberts, është fotografuar këtë të mërkurë teksa shëtiste me qentë e saj në Malibu, dhe pa maskë.

52-vjeçarja u shfaq e veshur me një palë pantallona të gjëra, ngjyrë të errët. Me flokët e shthurur dhe me një palë syze, Julia duket shumë serioze në shëtitjen e saj.

Gjithashtu aktorja e famshme nuk ka vendosur make-up, e duket mjaft e thjeshtë.

---- ---- ----
-----