Ballina Showbiz Pa makijazh dhe pa filtra, vajzat e njohura të ekranit ashtu siç...

Pa makijazh dhe pa filtra, vajzat e njohura të ekranit ashtu siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO)

143
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gjatë kësaj periudhe në karantinë për shkak të Covid-19, personazhet e njohur të ekranit kanë nisur të postojnë në rrjetet sociale foto apo video ku shfaqen pa makijazh.

----

Duket se tani nuk po i kushtojnë shumë rëndësi mënyrës se si shfaqen në publik, pasi vetëm pak ditë më pare ato dilnin të kuruara në çdo detaj.

Për më shumë shihni fotogalerinë:

----- ----