Ballina Showbiz Pa make-up dhe flokë të çrregullta, ish-partnerja italiane e George Clooney habit...

Pa make-up dhe flokë të çrregullta, ish-partnerja italiane e George Clooney habit me pamjen rrugëve të… (FOTO)

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vendi i Italisë, Elisabetta Canalis, i Italisë është në bllokim të detyrueshëm pasi numri i vdekjeve vazhdon të rritet në mes të pandemisë koronavirus.

----

Vendi i saj i lindjes, Italia, është në izolim të detyruar për shkak se numri i vdekjeve vazhdon të rritet nga koronavirusi.

Por ish-e dashura e George Clooney-t, Elisabetta Canalis, duket se është duke u përgatitur për vetëkarantinimin në shtëpinë e saj në Los Angeles.

Ajo së fundmi është fotografuar rrugëve, teksa ka dalë për të bërë blerjet e fundit.

41-vjeçarja mbante veshur një kostum të bardhë sportive e në sy një pale size. Canalis kishte flokët pak të çrregullta dhe nuk kishte bërë fare makijazh.

----- ----