Ballina Sport Pa futboll dhe pa berber, De Ligt detyron partneren që t’ia presë...

Pa futboll dhe pa berber, De Ligt detyron partneren që t’ia presë flokët, por…(Video)

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mbrojtësi i Juventusit, Matthijs De Ligt përveç faktit që i duhet të rrijë pa stërvitur dhe luajtur, me shpërthimin e pandemisë e ka pasur të pamundur që të shkojë te berberi.

Ai duroi e duroi, por nisur nga fakti që flokët e tij u zgjatën së tepërmi, e mori vendimin: do t’i priste vetë ato.

----

Holandezi i kërkoi partneres së tij, Anekee Molenaar,  që ta qethte. Modelja 20-vjeçare mori makinën dhe nisi ta qethë, por duke parë nga mimika e saj e fytyrës, kuptohet që jo gjithçka shkoi ashtu siç duhej.

Megjithatë De Ligt e kishte ndarë mendjen, flokët do t’i priste. Pak rëndësi ka moderoi në këto kushte.

 

View this post on Instagram

 

@mdeligt_ couldn’t wait for hairdressers to open again 💇‍♂️💈

A post shared by 433 (@433) on

----- ----