Ballina Showbiz Pa fustan nuserie, Arbenita martohet me Feron dhe i jep fund beqarisë

Pa fustan nuserie, Arbenita martohet me Feron dhe i jep fund beqarisë

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Pa fustan nuserie, Arbenita martohet me Feron dhe i jep fund beqarisë

Reperi Feronit Shabani, i njohur ndryshe edhe si Fero është martuar me të dashurën e tij modele, Arbenita Ismajlin. Lajmin e martesës e kanë bërë me dije vetë çifti, me anë të një postimi në Instastory.

Arbenita dhe Fero shihen të buqëqeshur pranë njëri-tjetrit, pas momentit kur sapo kanë firmosur celebrimin.

“Të sapo martuar,”- shkruajnë ata krah fotos.

Tashmë dyshja janë zyrtarisht burrë e grua. Nuk dimë të themi nëse Arbenita ka zgjedhur të mbajë mbiemrin e saj apo të bashkëshortit dhe tashmë do të quhet Arbenita Shabani.

Pa fustan nuserie, Arbenita martohet me Feron dhe i jep fund beqarisë
Jonida Dama

---- ----
----
----- ----
-----