Ballina Showbiz Pa asnjë rrobë veshur, modelja e famshme “thyen” rrjetin me pozat nga...

Pa asnjë rrobë veshur, modelja e famshme “thyen” rrjetin me pozat nga vaska (FOTO)

224
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo ka plot 13.9 milionë ndjekës në profilin e “Instagram”-it. E një shifër të tillë e ka arritur falë formave të saj bombastike dhe pozave shumë seksi.

----

Është fjala për modelen britanike, Demi Rose, e cila në këto ditë karantine ka “thyer” rrjetin me postimet “hot”.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka ndarë në “Instastory” një video të shkurtër nga vaska. Pa asnjë rrobë veshur, ajo tregon se po relaksohet.

----- ----