Ballina Showbiz Pa asnjë rrobë veshur, gruaja më e bukur në botë nxjerr pamjet...

Pa asnjë rrobë veshur, gruaja më e bukur në botë nxjerr pamjet provokuese (FOTO)

438
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bukuroshja britanike, Kelly Brook ka hapur arkivin e saj të fotografive, teksa po qëndron e izoluar për shkak të pandemisë koronavirus.

----

Ajo që shkencëtarët e kanë cilësuar si “gruan me trupin më të përkryer në botë” ka publikuar në Instagram një fotografi të rinisë së saj.

Modelja dhe aktorja 40-vjeçare shfaqet gjysmë e zhveshur, në një pozë mjaft joshëse, në fotografinë e viteve të 90-ta, teksa reklamon gjoksin.

----- ----