Ballina Sport Ozil dhe Kolasinac në ruajtje 24 orë, Arsenal i lë jashtë skuadre

Ozil dhe Kolasinac në ruajtje 24 orë, Arsenal i lë jashtë skuadre

20
SHPËRNDAJE

Dy lojtarët e Arsenal, Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac janë marrë në mbrojtje orë 24 orë në ditë pasi u përfshinë në një konflikt me disa keqbërës javën e kaluar.

Didsa persona u përpoqën t’i rrëmbenin orat dy lojtarëve dhe tani një bandë me europiano-lindorë, raporton “The Sun” ka ndërhyrë që ata të mos ngacmohen më. Edhe pse dy grabitësit janë arrestuar ata kanë kërcënuar Ozil se do ta zhvasin nga gjithçka. Ndërkaq, familja e boshnjakut Kolasinac është larguar nga Londra për në Gjermani.

Nga ana tjetër, klubi londinez ka vendosur që për arsye sigurie të dy lojtarët të mos jenë të pranishëm në ndeshjen e parë të kampionatit anglez për sezonin e ri, kundër Newcastle në fushën e kësaj të fundit.

The post Ozil dhe Kolasinac në ruajtje 24 orë, Arsenal i lë jashtë skuadre appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

-----