Ballina Showbiz Ozil dhe aktorja e njihur turke shkojnë në dasëm, e lë “nën...

Ozil dhe aktorja e njihur turke shkojnë në dasëm, e lë “nën hije” nusen

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ka disa javë që ata janë martuar zyrtarisht.

Aktorja dhe modelja e njohur turke, Amine Gulse së bashku me bashkëshortin e saj, Mesut Ozil ishin të ftuar në dasmën e lojtarit të Arsenalit, Sead Kolasinac.

Përmes një postimi në instagram për ndjekësit e saj të shumtë, aktorja Gulse ka uruar çiftin Kolasinac, shkruan rtv21.tv

E veshur me fustan ngjyrë të gjelbërt të mbylltë dhe me flokë të lëshuara, Amine duket se ka shkëlqyer pranë bashkëshortit, Mesut Ozil.

Ndërsa, futbollisti Ozil i veshur me kostum dhe kravatë është dukur bukur, pranë çiftit të ri, tek i cili kanë mbizotëruar ngjyrat bardh dhe zi.

---- ---- ----
-----